TKM Logistics

O nas

www.tkmlogistics.pl

Drogi Czytelniku!
TKM Logistics jest firmą zajmującą się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu branży TSL. Funkcjonujemy na giełdzie od 2013 roku, przez co możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem, milionami przejechanych kilometrów oraz setkami zadowolonych klientów.

Przez lata udało nam się wypracować zaufanie kontrahentów – współpracujemy zarówno z firmami w kraju jak i zagranicznymi koncernami. Zajmujemy się organizacją łańcuchów dostaw na terenie Polski oraz arenie międzynarodowej. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, które pozwala zaspokajać potrzeby nawet tych najbardziej wymagających. Zespół naszych spedytorów regularnie poszerza swoje umiejętności oraz wiedzę dotyczącą nieustannie zmieniających się standardów w branży. Podchodzimy do naszej pracy z pasją i profesjonalizmem, lubimy podejmować wyzwania oraz nie boimy się działania pod presją. Staramy się indywidualnie rozwiązywać wszelkie trudności, konstruując rozwiązania w oparciu o rozmowę z klientem. Posiadamy własną flotę pojazdów – powiększaną ze stałą regularnością, co pomaga nam doskonale opanować realia panujące w świecie transportu.

Świadczymy usługi przewozowe w zakresie ładunków neutralnych oraz specjalnych do 25 ton. Podejmując współpracę z naszą firmą, możesz być spokojny o Twój ładunek jak i samochód. Budowana przez lata baza klientów, pozwala nam pozyskiwać zlecenia z pierwszej ręki w atrakcyjnej ofercie cenowej. Kadra naszych spedytorów służy Państwu informacją w porządku całodobowym.
Jeśli chcesz zacząć współpracę lub uzyskać kompleksową i szybką wycenę Twojego transportu – Skontaktuj się z Nami! Pozdrawiamy, Zespoł TKM Logistics