TKM Logistics

Dla klienta

Drogi Przedsiębiorco!
Masz już dosyć nieustannego poszukiwania przewoźnika, który z należytą starannością przetransportuje Twój towar? Męczy Cię niedbałość firm transportowych, nieustanna rozbieżność oferowanych stawek lub utrudniony kontakt z wykonawcą?

Skontaktuj się z naszym Zespołem, uzyskaj niezwłoczną poradę oraz kompleksową wycenę opartą na obecnej sytuacji rynkowej. Nasz zespół weźmie odpowiedzialność za Twój ładunek od momentu pozyskania zlecenia do czasu jego realizacji, pozostając z Tobą w stałym kontakcie telefonicznym. Powierzając ładunek w nasze ręce zyskujesz gwarancję bezpiecznego oraz szybkiego przewozu.

Świadczymy usługi z zakresu dostaw bezpośrednich, ekspresowych oraz dalekodystansowych. 
Współpracujemy z przedsiębiorstwami z różnych gałęzi gospodarki, dla których nierzadko kontakt i czas stanowią najważniejsze warunki zlecenia usługi. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów towarowych przystosowaną do przewozu ładunków do 25 ton. Oferujemy szeroką kadrę przewoźników oraz zespół specjalistów ds. organizacji transportu, którzy razem tworzą fundament dla bezpiecznego przewozu każdego rodzaju towaru.

Korzystając z naszych usług, zyskasz spokój o szybki czas i bezpieczną realizację dostawy Twojego towaru.

Leave this field blank